Dodany: 2011-09-23 10:45:15
 

Rejestracja firmyMarzymy o własnej firmie, o samodzielności finansowej oraz przede wszystkim o spełnieniu swoich Marzen i pasji. Do tego wszystkiego, aby się spełniło potrzebujemy powstania naszej własnej firmy.

 

I tu w większości przypadków pojawia się problem, bo o ile mamy mnóstwo pomysłów i jesteśmy w tym odważni, o tyle nie mamy pojęcia i siły zmierzyć się z wielką machiną, biurokracją administracyjną, która czeka każdego, kto zdecyduje się na otwarcie własnej firmy. Są jednak osoby, które mogą nam pomóc w zarejestrowaniu i stworzeniu naszej firmy. Księgowa Praga jest to osoba, która zawodowo zajmuje się doradzaniem młodym przedsiębiorcom, którzy nie znają realiów jakie panują na rynku.

 

Księgowa Praga w swej ofercie posiada również pozycję taka jak rejestracja firmy co oznacza, że księgowa Praga przejmuje na siebie wszystkie formalności związane z założeniem firmy, a my jesteśmy jedynie zobowiązani dostarczyć jej wszystkie niezbędne dokumenty. Samo załatwianie, stanie w kolejkach i co najważniejsze – wypełnianie sterty formularzy i dokumentów pozostaje w gestii księgowej. Ta jednak usługa podobnie jak inne podlega opłacie stałej, ustalonej wcześniej przez księgową..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rejestracja firmy
Nick: