Dodany: 2012-01-30 14:06:15

W jaki sposób złożyć deklarację PITRokrocznie każdy pracujący człowiek ma obowiązek złożenia deklaracji podatkowej. Pity Ursynów należy składać w określonym terminie w urzędzie jaki jest nam przypisany. Taka deklaracja składana musi być przez nas osobiście lub też przez inne osoby, jeśli wszystkie dokumenty zostały przez nas podpisane.

 

Pity Ursynów możemy składać na dwa sposoby. Po pierwsze – składamy pity Ursynów w komplecie, a więc wypełnione i wyliczone poprawnie poprzez program, czy też wyliczone ‘’na piechotę’’ – drogą tradycyjną. Pity Ursynów składane drogą tradycyjną – to oznacza, że musimy wybrać się do urzędu skarbowego i tam złożyć nasza deklarację zostawiając ją w urzędniczym okienku.

 

Innym sposobem złożenia deklaracji pit jest wysłanie jej droga elektroniczną, co jest możliwe dzięki uruchomieniu takiej możliwości przez ministerstwo finansów poprzez internet. Takie deklaracje nie wymagają – jak miało to być na początku – podpisu elektronicznego, a więc możemy złożyć pit niezależnie od tego gdzie jesteśmy i która jest godzina – wystarczy dostęp do interentu i deklaracja wypełniona w formie dokumentu w formacie pdf..

Dodaj nowy komentarz do artykułu W jaki sposób złożyć deklarację PIT
Nick: